1. den LPD

21. července ve 13 hodin jsem vyrazil od doma a přes Rájov (myslel jsem, že to bude lepší, protože cesta ze Křemže do ČB je vyfrézovaná a samé schody) se rozjel do Kunžaku ke Zdenkovi.V Kosově jsem narazil na bouračku a u Štilce opravovali most a semafory mně taky trochu zdržely. Pak už cesta ubíhala v pohodě. Z mobilu jsem udělal spojení s Blaníkem. Chvíli jsem počkal na Zdenka a po krátké prohlídce jeho Agiliti centra jsme vyrazili na Čeřínek. Sluníčko pálilo, cesta uběhla v pohodě. Hned jsme se pustili do stavby antény.

 Na stožár , který stál hned vedle místa co jsme zaparkovali jsme nainstalovali na 6m vysoký nástavec na něj blackpiráta a pak jsme vyhládlí a žízniví usedli k ohni a opekli večeři. Zdenek jako vždy rozzářil naše ústa na krásně propečené steaky. 

Ve 20 hodin jsme sedli k vysílačce a pokoušeli štěstí. Zatímco do Kunžaku se Zdenek spojil se svou XYL, tak Véna Dobrné se na nás nedobouchal. Povedlo se nám i spojení do Třebíče a Neustupova a pak přišla buřina. Tak jsme to povypínali a šli spát. Další zítra,