LPD2016

Čas letí jako splašený. Ještě jsme nestihli ani zahojit staré šrámy z EBH a už je tady další CB závod - Letní polní den. Portejblová bedna už slouží dva roky a tak není divu, že se utřásly drátky. Však taky projela celou republiku. Sice jsem závadu našel a opravil, ale aby to nedopadlo jako na EBH, kde jsme byli nuceni ji nahradit mechanickými přepínači bez možnosti připojit anténní předzesilovač, vyrobil jsem náhradní "portejblovou krabičku". Ta obsahuje pouze RX a TX přepínač antén, klíčování a filtr CB s předzesilovačem. Víc se toho stihnout nedalo.Jirka mi sehnal céčková pneu a tak jsme přezuli Máňu. Tentokrát povezu dvě rezervy a pořádnej hever, tak snad nepíchnu.
 
Na závody Zdeněk vybral několik kót, volba nakonec padla na Čeřínek nedaleko od Jihlavy ve čtverci JN79RJ. Jedná se o další pokus o spojení do všech krajů z jednoho místa. Tentokrát byl na obhlídce místa Zdeněk. Jeho fotky mně velmi potěšily. Dohodli jsme si komunikační kanál pro přesun C38 a sraz v Kunžaku na odpoledne ve čtvrtek 21.7.
Pak se dohodneme na dalším postupu. Vzhledem k tomu, že jsme už se Zdenkem pár kilometrů ujeli, není třeba dělat nějaký detailní plán. Oba víme, co se staví a jak dlouho to trvá.