So a Ne LPD2016

Sobota se nesla spíše v oddychovém tempu, občas jsme udělali nějaké spojení, tu něco pojedli, tu chvilku pospali. Jaké bylo překvapení, když jsme dělali relátko mezi Jackem ĆB, který vysílal někde nad Českými Budějovicemi  na ručku a účastníky Krumlovského kolečka přes Čeřínek u Jihlavy Vám ani nemusím popisovat. Ještě víc nás Jack překvapil, když něco zavrčelo a on přijel za námi na kopec. Oba se Zdenkem jsme před ním smekli klobouk. Jaký to byl přínos pro ET159 do závodu jsme docenili až v neděli. Závod proběhl relativně klidně, a to že jsme prokecali jeho začátek a udělili si vlastní handicap 45 minut nebylo téměř znát. Jack to všechno dohnal. Smekám podruhé.
"Ráno" jsme se probudili do pršlavého dne (ráno v uvozovkách, protože jsme šli spát v půl šesté). Něco jsme pojedli, mezitím se trochu vyčasilo a dali se do balení. Ještě jsem odeslal deník, pak jsme udělali "tmu" a lehce zhodnotili dosažené výsledky. Podle mně předčily naše očekávání.
No a už jsme se rozjížděli k domovu. Cesta uběhla v poho (alespoň mně, teď se mi nechce budit kluky, abych se zeptal jak dojeli, asi bych to nezkousnul, co bych si právem vyslechl).
No a to je všechno, moc se nám to líbilo a už se těšíme na další závod a společně prožité chvíle.
 
PS: Lenka Káčko se přihlásila k obci síbíčkářů a prohlásila, že příště jede s náma. Pánové nenechte se zahanbit.